Serwis produkcji i części zamienne RydAiR - oczyszczanie powietrza

Przejdź do treści
S E R W I S    R y d A i R

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI I KOMPLEKSOWE USŁUGI

RydAiR PRODUKUJE I DOSTARCZA CAŁY ASORTYMENT CZĘŚCI ZAMIENNYCH
Magazyny naszych produktów i części zamiennych znajdują się w Europie i Singapurze, i my gwarantujemy, że zawsze jest wystarczająco duży zapas, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, niezależnie od tego, czy chodzi o jedną, czy kilka sztuk z całego asortymentu naszej produkcji.
Części zamienne i materiały eksploatacyjne są również łatwo dostępne.
Nasz liczny zespół techników serwisowych gwarantuje, że klienci, którzy pracują na podstawie umowy z nami, otrzymują szybką i profesjonalną obsługę.
MAGAZYN CZĘŚCI ZAMIENNYCH
Magazyn części zamiennych i naszych produktów znajduje się w Europie co gwarantuje, że niezbędne zapasy towarów są dostępne na życzenie naszych klientów. Podczas gdy nasi klienci korzystają z naszych produktów, wszelkie niezbędne części zamienne i filtry do oczyszczania powietrza będą dostarczone w możliwie najkrótszym terminie.
MONTAŻ
Przywiązujemy dużą wagę do wysokich kwalifikacji i ciągłego szkolenia naszego zespołu techników w celu zapewnienia prawidłowej instalacji i serwisu oczyszczaczy powietrza RYDAIR. Dlatego Twój sprzęt do oczyszczania powietrza jest zawsze w dobrych rękach.
KONSERWACJA
Cenimy naszych klientów, stale dostarczając im wysokiej jakości usługi i wsparcie techniczne. Rozumiemy, że szybkie, elastyczne i efektywne usługi dla naszych klientów doprowadzą do stworzenia czystszego środowiska wokół nas.
SCHEMAT OBSŁUGI NASZYCH KLIENTÓW
Kompania RydAiR uważa, że doskonała obsługa klienta, wysoka jakość produktu i niezawodne działanie umożliwiają osiągnięcie długofalowego sukcesu. W tym celu opracowano zintegrowane schematy współpracy i indywidualnej obsługi klienta. Ponadto osiągnęliśmy taki poziom techniczny, który pozwala nam tworzyć innowacyjne produkty i ekonomicznie efektywne rozwiązania, które przyczyniają się do sukcesu naszych klientów, dzięki czemu ich firma działa sprawnie.
Copyright © 2015-2021 RydAir. All Rights Reserved
tel. +48 600 600 259
Wróć do spisu treści