Historia firmy RYDAIR - oczyszczanie powietrza

Przejdź do treści
O   F I R M I E   R y d A i R
CZYSTE POWIETRZE - NASZA PASJA

Firma RydAiR działa w dziedzinie filtracji powietrza od 1990 roku. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży, zastosowaniu i montażu elektrostatycznych filtrów powietrza, udało nam się zdobyć duże doświadczenie, które stale wykorzystujemy w naszych badaniach i rozwoju, aby nieustannie ulepszać nasze istniejące urządzenia, jak również opracowywać nowe modele, tak aby sprostać nowym wyzwaniom XXI wieku. Singapur, który jest gęsto zaludniony o zwartej zabudowie stara się stale poprawiać i tworzyć nowoczesną architekturę, wykorzystywać nowoczesne technologie w celu poprawy ich infrastruktury tak, aby ludzie mogli dalej żyć, pracować, odpoczywać i rozwijać się w komfortowych warunkach w tym konkurencyjnym świecie.
MISJA

Tworzenie innowacyjnych i efektywnych produktów w celu poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach, filtrowanie emisji przemysłowych i oszczędzania energii to nasz główny cel.

Zapewnienie skutecznego i natychmiastowego serwisu posprzedażowego, korzystanie z pełnego wsparcia technicznego, niezawodnego działania sprzętu i wysokiej jakości oczyszczania powietrza za pomocą naszego sprzętu.

Nieustanne podwyższanie naszego poziomu usług i niezawodność produktów poprzez ciągły kontakt i komunikację z klientami.
WIZJA

Dostarczanie innowacyjnych i wysoce funkcjonalnych elektrostatycznych oczyszczaczy powietrza poprzez ciągłe badania i rozwój.

Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości elektrostatycznych oczyszczaczy powietrza, które przyniosą satysfakcję każdemu klientowi na całym świecie.

Zostać uznaną marką w każdym kraju, o dużym doświadczeniu i wiedzy w zakresie dostarczania czystego powietrza.
NASZ ZESPÓŁ

W 1990 r nasza spółka zarządzająca stworzyła markę RydAiR do produkcji filtrów. Zebrała zespół specjalistów posiadających rozległą wiedzę i doświadczenie w oczyszczaniu powietrza, który projektuje, montuje i sprzedaje wysokiej jakości rozwiązania do oczyszczania powietrza.

Nasza firma ma siedzibę w Singapurze i utrzymuje bliskie kontakty z naszymi dystrybutorami z całego świata, wspólnie dążąc do stworzenia czystszego i bardziej zrównoważonego środowiska na całym świecie. Aktywnie uczestniczymy we wszystkich aspektach biznesu od sprzedaży i dystrybucji, do udziału w spotkaniach i targach, wspólnych badaniach i pracach rozwojowych, aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów.

Nasz zespół zawsze dąży do podniesienia poziomu RydAiR dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.

Copyright © 2015-2021 RydAir. All Rights Reserved
tel. +48 600 600 259
Wróć do spisu treści